פרויקט נגרות - משפחת בגלייבטר - ירושלים‏

smalllogo

על פרויקט נגרות - משפחת בגלייבטר - ירושלים‏

יום אחד קיבלתי טלפון ממעצבת פנים אפשר לומר מוכשרת מאוד!!! נועה בגלייבטר. היא אמרה לי שהיא מחפשת נגרייה שהיא יכולה לסמוך עליה (חומרים טובים, זמני הספקה, איכות עבודה איכות התקנה) וכמובן חיבור אישי ממבט ראשון.

בסוף השיחה היא אמרה לי "אוקי אני מבינה שמצאתי את הנגרייה שלי". מיד קבענו פגישה לעבור על המטבח, ארון בגדים וארונות האמבטיה. בפגישה היא הציגה לי את תוכניות המטבח ואז אמרה "רגע, יש ללקוח כמה צרכים שלא דברנו עליהם" ישר חייכתי והיא שאלה "למה אתה מחייך" אז עניתי " זה בדיוק הדבר הבא שאני רוצה לשאול אותך, מה צרכי/הרגלי הלקוח ומה הרכב המשפחה וכוליי..." ואז התחלתי בתשאול שאנו עושים עם כל לקוח. לאחר מכן ביצענו כמה שינויים לפי הצרכים (תוכלו לראות את זה בארון בקבוקי היין).

הדבר הבא היה להיפגש ולהכיר את הלקוחות (נחום ותן), חייב לומר שלא השכח אותם הם ממש נכנסו לי ללב!!! בפגישה הצגתי להם את התוכניות והסברתי להם מה עומד מאחורי כל תכנון של כל פריט. והדבר שנשאר לעשות הוא להחליט על חומרי הגלם. הם התלבטו בין כמה גוונים של צבע וכמה סוגי פורניר שראו במניפות ולא ידעו מה להחליט, ישר הרגעתי אותם ואמרתי להם שעכשיו הם לא מחליטים, אני רושם את כל ההתלבטויות שלהם, מייצר להם דוגמאות ובפגישת הקונספט נחליט.

הם הגיעו לפגישת הקונספט עם נועה כמובן (המעצבת) וממש התרגשו לראות את כל הדוגמאות, בסוף הפגישה הגענו להחלטות על גווני הצבע וסוג הפורניר וגוון זכוכית לארון בגדים.

הנה התוצאות.

בגלייבטר - פרויקט נגרות פנים

כשאיכות ודיוק נפגשים, קורים דברים מרשימים!

לייעוץ ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לוגו איילים נגרות פנים - צבע לבן

פרויקטים נוספים

smalllogo

פרויקט נגרות - משפחת קאריק - רעננה

פרויקט נגרות - משפחת מוזס - כפר סבא

פרויקט נגרות - משפחת אהרוני - כפר סבא

פרויקט נגרות - משפחת ליחובסקי - ‏הוד השרון

פרויקט נגרות - משפחת ברזק - בתל אביב

פרויקט נגרות - משפחת קשי - כפר סבא הירוקה‏

פרויקט נגרות - משפחת בדוש - הוד השרון

פרויקט נגרות - משפחת פלורו - גני תקווה‏

פרויקט נגרות - משפחת שרמן - עין ורד

פרויקט נגרות - משפחת בגלייבטר - ירושלים‏

פרויקט נגרות - כוכבה - רעננה‏

פרויקט נגרות - משפחת לוזון - רמת גן‏

דילוג לתוכן