נגריית מטבחים

נגריית מטבחים "איילים" - מתמחים בתכנון ועיצוב מטבחים

smalllogo

בעולם השפע של ימינו אין תחליף להתמקצעות, זה נכון בכל סקטור, מוצר או שירות. לכן זה בכלל לא מפתיע שכאשר מדובר על עיצוב ובנייה של חלל הבישול בדירות ובבתים, באופן טבעי פונים לנגריית מטבחים המתמחה בתחום.

תכנון ועיצוב מטבחים אינו דבר של מה בכך, למרות שיש לא מעט אפשרויות גנריות או מה שמכונה "מטבחי סטנדרט". בדרך כלל הסוג הזה אינו נותן מענה לכל הדרישות, הרצונות והחלומות ובעיקר אין התייחסות להנדסת אנוש.

מטבחים סטנדרטיים הם מה שהקבלן מספק בדרך כלל כאשר מדובר בבניין רב דירות, מדובר על מטבח בסיסי וגל כך איכותו. מאחר שהקבלן רוכש עשרות מטבחים במחירי עלות נמוכים, הוא זוכה להנחה גדולה מצד הספק שזה מבחינתו מקבל גם את רשימת הלקוחות על מנת להציע שדרוג והתאמה לצרכים המדויקים.

אמנם יש פה יד רוחצת יד עבור הקבלן וחברת המטבחים, אך עבור הלקוחות המצב קצת פחות נעים, זאת מאחר שגם השדרוגים לעיתים רחוקות מגיעים להיות מטבחי חלומות. לכן אין מנוס מפנייה לנגריית מטבחים המתמחה בתחום, ממש כמו איילים – נגרות פנים.

ללא ספק, נגרייה איכותית היא הפתרון לכל מי שמבקש להגשים לעצמו מטבח חלומי, בין אם מטבחי בוטיק, מטבחי יוקרה, או עיצוב מטבחים כפריים, כי ללא ספק אין יותר טוב ממטבח בהתאמה אישית, מטבח שמדבר בשפה ובסטייל של הלקוחות.

נגריית מטבחים מתמחה בתכנון מטבחים, עיצוב מטבחים וכל מה שנמצא בתווך, לרבות גיבוש תוכנית נגרות, תכנון ארונות מטבח והתאמה מוחלטת לצרכים הספציפיים של הלקוח הנתון, הכל תוך התייחסות להנדסת אנוש וארגונומיה במטרה לייצר דינמיק ספייס ייחודי, נוח ויעיל.

נגריית מטבחים - מטבח נקי בצבע לבן - איילים נגרות פנים
מטבח תחתון קטן - נגריית מטבחים - איילים נגרות פנים
מטבח תחתון ואי מעוצב לסלון - נגריית מטבחים - איילים נגרות פנים
מטבח תחתון וארון זכוכית - נגריית מטבחים - איילים נגרות
מטבח חזיתות לבנות - נגריית מטבחים - איילים נגרות
אייל ברק ומעצבת פנים בפרויקט משפחת לוזון - איילים נגרות פנים
ארונות אמבטיה - פרויקט משפחת ברזק - איילים נגרות
ארון קיר לבן - פרויקט משפחת ברזק - איילים נגרות
מטבל עץ - פרויקט משפחת קאריק - איילים נגרות פנים
מסדרון - פרויקט משפחת קאריק - איילים נגרות פנים
מסדרון - פרויקט משפחת מוזס - איילים נגרות פנים
מדפים בסלון - פרויקט משפחת קאריק - איילים נגרות פנים
סלון מעוצב בפרויקט משפחת קאריק - איילים נגרות פנים
פרויקט משפחת לוזון - איילים
חיפוי עץ בסלון - פרויקט משפחת מוזס - איילים נגרות פנים
שולחן עץ - פרויקט משפחת מוזס - איילים נגרות פנים
משפחת קאריק - רעננה - מטבח לבן פתוח - נגריית מטבחים איילים
מספרים עלינו
smalllogo
נגן וידאו אודות אייל ברק - נגר מטבחים - עיצוב מטבח בעין ורד

אנחנו גאים בעבודות היצירה שלנו ואתם מוזמנים לשמוע מה מספרים הלקוחות ומעצבות הפנים על העבודה אתנו והמקצועיות שלנו כך שתוכלו להרגיש בטוח שאכן הגעתם למקום הנכון.

בסרטון כאן, ואדים מספר על תהליך העבודה אתנו ועל התוצאה הסופית אתם כבר יכולים לשמוע מה הוא אומר.

נגריית "איילים - נגרות פנים" - נגריה המומלצת בעקביות ע"י לקוחותיה כבר מעל לעשור.

לעוד סרטוני לקוחות כנסו >>
נשמח לעמוד לרשותכם ולעצב לכם את מטבח החלומות.

אייל ברק

נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מומלץ - המלצת לקוח - עבודות נגרות לדירה בגני תקווה
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מומלץ - המלצת לקוח - עיצוב מטבח לדירה בירושלים
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מומלץ - המלצת לקוח - עבודות נגרות בהתאמה אישית לדירה ברמת גן
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגריה מומלצת - שיתופי פעולה עם מעצבות פנים

כשאיכות ודיוק נפגשים, קורים דברים מרשימים!

לייעוץ ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לוגו איילים נגרות פנים - צבע לבן

סוגי מטבחים שבונה נגר מטבחים

smalllogo

נגר אמן המתמחה בתכנון מוקפד ועיצוב מטבח מושלם, ניגש לעבודה בכמה שלבים, הדרך והתהליך נכונים לכל סוגי המטבחים, כי גם כאשר מדובר על מטבחי בוטיק, או עיצוב מטבח כפרי מודרני וגם כאשר מבקשים להתאים מטבח יוקרתי, השלב הראשון מתחיל בתשאול ותכנון נכון.

אנשי המקצוע של הנגרייה שלנו יודעים כי הסוד הגדול הוא לשאול את השאלות הנכונות, לאסוף כמה שיותר מידע מדויק שיעזור להכיר את הלקוח הספציפי, הצרכים, הדרישות והכמיהות. השאלות מתחילות מעניינים בסיסיים כגון כמה דיירים בבית וכמה בשלנים, מי אמון על עבודות הבישול באופן כללי, האם יותר אופים במטבח או מטגנים, האם בחלל הכללי של החדר גם יושבים ואוכלים, האם נדרש אי או קאונטר מרווח וכד'. באמצעות שאלות מדויקות וממוקדות, ניתן להבין את אופי הלקוח, הרצונות שלו, הצרכים הפרקטיים וכמובן החלום העיצובי שגם הוא כמובן נלקח בחשבון.

לאחר התשאול והאפיון הקפדני יוצא הנגר לתכנון המטבח העתידי, מטבח שמשלב פתרונות אחסון מיטביים, מרחב אולטימטיבי, העמדת מוקדי הפעילות בצורה נכונה, תכנון גובה, רוחב ועומק של כל פרטי המטבח.

זה כולל, את גובה הארונות הנדרש, בהתאמה לצרכי הבית והמשתמשים, התאמה לגובה התקרה, מוצרי החשמל והשימוש הייעודי, למשל בוחרים את סוג הקלאפה הנדרשת ואופן פתיחתה, סוגי מגירות ושיטות האחסון המבוקשות, התאמה לכל סוגי הצרכים, מגירות רחבות, צרות, עמוקות ועוד, לכל אופן שימוש.

נגריית מטבחים של אייל ברק - איילים נגרות פנים

לאחר התכנון בא העיצוב

smalllogo

לאחר תכנון ארונות מטבח והתאמתם למבנה הדינמי הנדרש, אפשר כבר לדבר על עיצוב של ממש. מאחר ששלב העיצוב הוא חלק בלתי נפרד מהעבודה של נגריית מטבחים, זה החלק בו משלבים את הנדסת האנוש, הדרישות הארגונומיות, התכנון הפרקטי עם הויז'ן והחלום, כל אחד לפי העדפתו.

מטבח מודרני – מאופיין פעמים רבות בקו נקי ומעט הייטקי, עם גימורים בקווים ישרים ושימוש בפורמייקות במרקם חלק או דמוי מתכת, הרבה מאוד כסף ואפור המשתלב עם פרזולים יוקרתיים וידיות ישרות. במרבית המטבחים המודרניים שומרים על מינימליזם גם בעיצוב וגם באבזור והוא משדר קלילות ואווריריות.

מטבח כפרי – היום כבר לא מדובר על מטבחים חומים וכבדים המשדרים עץ מלא, היום המטבח הכפרי מדבר בשפה אחרת, של אהבה למטבח, למשפחה ולטבע אבל גם אהבה של סטייל ונוחות. מה שעושה מטבח לכפרי הוא בעיקר החזיתות, חריטה ייחודית, שילוב של אלמנטים שונים ומרקמים ייחודיים שמשדרים משפחתיות ותשוקה לבישול.

מטבח כפרי מודרני – הוא יותר סופיסטיקיידט ואקלקטי, יהיו בו שילובים מדליקים כמו נגיעות של צבע ושילוב מרקמים, לדוגמה אי מרכזי עם משטח בוצ'ר, חיפויי קיר ייחודיים ועוד.

לא משנה באיזה סגנון בוחרים הנקודה המרכזית בעבודה של נגריית מטבחים היא בנייה של מטבח פרקטי השומר על נוחות, יעילות ובריאות המשתמשים, תוך ירידה לפרטים הקטנים.

נגריית מטבחים - שולחן אוכל במטבח - אייל ברק - איילים

כשאיכות ודיוק נפגשים, קורים דברים מרשימים!

לייעוץ ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לוגו איילים נגרות פנים - צבע לבן
הפרויקטים שלנו - מטבחים ונגרות פנים
smalllogo

פרויקט נגרות - משפחת קאריק - רעננה

פרויקט נגרות - משפחת מוזס - כפר סבא

פרויקט נגרות - משפחת אהרוני - כפר סבא

פרויקט נגרות - משפחת ליחובסקי - ‏הוד השרון

פרויקט נגרות - משפחת ברזק - בתל אביב

פרויקט נגרות - משפחת קשי - כפר סבא הירוקה‏

פרויקט נגרות - משפחת בדוש - הוד השרון

פרויקט נגרות - משפחת פלורו - גני תקווה‏

פרויקט נגרות - משפחת שרמן - עין ורד

פרויקט נגרות - משפחת בגלייבטר - ירושלים‏

פרויקט נגרות- כוכבה - רעננה‏

פרויקט נגרות - משפחת לוזון - רמת גן‏

תוכן עניינים

שאלות ותשובות על נגריית מטבחים

אנו מציעים מגוון מקיף של שירותים מקצה לקצה בכל הקשור לנגרות מטבחים. בשלב הראשון אם תחפצו בכך, נחבר אתכם אם מעצבי הבית שלנו, השלב הבא יהיה תכנון המטבח ויצירת תכנית מפורטת מבחינת המבנה והחלל, לאחר מכן נבחר ביחד את כל האלמנטים שיהפכו את המטבח למעוצב ומרשים (פרזול איכותי, סוג העץ, איך ייראו החזיתות, הצבעים, תאורה נסתרת ועוד) וכמובן יצירת המטבח בהתאם לתכנון ועד ההתקנה אצלכם בבית - עיצוב מטבחים בהתאמה אישית, זה אנחנו.

כנגריה שחרטה על דגלה לייצר חלומות מעוצבים, אנו מתמחים בעיצוב מטבחים בהתאמה אישית במלא מובן המילה. אין הגבלות, אין רשימת בחירה, הכל אפשרי ואפילו אנחנו שמחים על כך! זו בדיוק היתרון כשלוקחים נגריית מטבחים - אין גבול ליצירתיות ולמה שאפשר לעשות.

כשמדובר בארונות מטבח ומשטחים יש מגוון של חומרים ברמות איכות שונות. אנחנו מאמינים באיכות בלתי מתפשרת. ולכן מעבר לשימוש בעץ מלא, לוחות סנדוויץ' מצטיינות בחוזק שלהן ובעמידות שלהן בלחות. שימו לב שגם כאן יש רמות שונות, סנדוויץ TWIN, סנדוויץ אדום (GABOON) ויש גם סנדוויץ' ליבנה (בירץ'). בשלב בחירת חומרי הגלם, נפרוס את כל האפשרויות, היתרונות של כל אחד ומה אנחנו היינו מציעים לכם בהתחשב בכל הפרמטרים.

משלב התכנון ועד ההתקנה לוקח בערך 4-8 שבועות, יחד עם זאת יש פרויקטים מורכבים או גדולים יותר שעשויים להימשך זמן רב יותר.

אנחנו לא עוסקים בשיפוץ מטבחים קיימים. השירותים שלנו הם מקצה לקצה בתכנון, עיצוב ובניית מטבחים חדשים. כמובן שאם יש לכם התלבטות או שאלה נקודתית, נשמח לסייע.

אנו עומדים באופן מלא מאחורי איכות התכנון והביצוע שלנו ומציעים אחריות הן על החומרים בהם אנו משתמשים והן על ההתקנה. כל נושא האחריות מפורט כמובן בהסכם. בנוסף אנו גאים לשתף ולומר כי ההמלצות עלינו מהלקוחות, וקהל הלקוחות החוזרים שלנו כבר יכול להעיד עלינו. מוזמנים להיכנס לאתר ולראות מקבץ סרטונים של לקוחות מספרים.

בהחלט כן. יש לנו ניסיון עצום בעיצוב מטבחים ובטרנדים החדשים שקיימים היום. אם תרצו לעבוד עם מעצב פנים צמוד, נשמח להכיר לכם את מעצבי הבית שלנו (מוזמנים להכיר אותם באתר שלנו). כמובן שאם יש לכם אדריכל/מעצב מטעמכם, נשמח לעבוד גם איתם.

אנחנו לא עובדים עם קבלני משנה. נקודה. אין אצלנו "שגר ושכח". כנגריית מטבחים שחרטה על דגלה את הערכים: אמינות, מקצועיות ושירות אנחנו מטפלים בכם באופן אישי החל משלב התכנון ועד וכולל שלב ההתקנה או יותר נכון, לאחר ההתקנה כשאנחנו רואים את החיוך על פניכם, אז אנחנו יודעים שסיימנו. עוד נציין בגאווה, אייל ברק, הבעלים של הנגרייה מבצע ומעורב בכל פרט ופרט בתכנון, בעיצוב המוקפד וגם במהלך ההתקנה!

בהחלט. המשרדים שלנו אמנם נמצאים ברמת השרון, שם נמצא אולם התצוגה והמשרד הראשי, יחד עם זאת נשמח לארח אתכם גם בנגרייה שלנו, שנמצאת במושב גבעת כוח.

דילוג לתוכן