תוכנית נגרות

תוכנית נגרות מקצועית - "איילים נגרות פנים"

smalllogo

איילים  - נגרות פנים מתמחה בנגרות בהתאמה אישית והגשמה של כל הרצונות והחלומות שניתן להגשים בעץ ורהיטים. אך לא מדובר על דבר של מה בכך ונדרשת עבודת הכנה מוקפדת ויצירה של תכנית נגרות מקצועית.

האני מאמין של הנגרייה וגם מתודולוגית העבודה היא כפי שמציין הפתגם האנגלי "מדוד פעמיים, חתוך פעם אחת" וזאת המהות של תוכנית הנגרות שלנו, תכנון מוקפד לשם ביצוע מדויק.

מספרים עלינו
smalllogo
נגן וידאו אודות אייל ברק - נגר מטבחים - עיצוב מטבח בעין ורד

אנחנו גאים בעבודות שלנו ואתם מוזמנים לשמוע מה מספרים הלקוחות ומעצבות הפנים על העבודה אתנו והמקצועיות שלנו כך שתוכלו להרגיש בטוח שאכן הגעתם למקום הנכון.

בסרטון כאן, ואדים מספר על תהליך העבודה אתנו ועל התוצאה הסופית אתם כבר יכולים לשמוע מה הוא אומר.

נגריית "איילים - נגרות פנים" - נגריה המומלצת בעקביות ע"י לקוחותיה כבר מעל לעשור.

נשמח לעמוד לרשותכם ולעצב לכם את מטבח החלומות.

אייל ברק

נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מומלץ - המלצת לקוח - עבודות נגרות לדירה בגני תקווה
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מומלץ - המלצת לקוח - עיצוב מטבח לדירה בירושלים
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מומלץ - המלצת לקוח - עבודות נגרות בהתאמה אישית לדירה ברמת גן
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגריה מומלצת - שיתופי פעולה עם מעצבות פנים

כשאיכות ודיוק נפגשים, קורים דברים מרשימים!

לייעוץ ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לוגו איילים נגרות פנים - צבע לבן

מהי תוכנית נגרות ולשם מה נועדה?‏

smalllogo

תוכנית נגרות היא למעשה תכנון קונספטואלי ושרטוט מפורט של התוצרים העתידיים. התוכנית כוללת גם הסבר ותיאור מפורטים של הרהיט הרצוי וגם שרטוט לפרטי פרטים של המידות.

תוכנית הנגרות היא התוצר הספציפי והמותאם אישית של הרהיט ללקוח, שם מוצגים הצרכים, הרצונות, הפתרונות והניואנסים על בסיסם יוכל הנגר לבנות את הרהיט הייעודי ללקוח.

שרטוטי העבודה, או מה שמכונה בהגה המקצועית תוכנית נגרות מתייחסים לכמה גורמים מהותיים להצלחת הפרויקט, למשל התייחסות למימדים: מימד ליניארי - הרוחב או האורך של קטע, מימד רדיאלי - הרדיוס של קטע מעוקל, מימד קוטר - רוחב של חתך או חור עגול, התייחסות לקנה מידה, דהיינו ליחס שמסביר ללקוח את הגודל של החלקים במציאות, קנה המידה שבו אנו בנגרייה מכינים את השרטוטים משקף את רמת הפירוט המיטבי אותו אנו מבקשים לספק, זאת במטרה להראות ללקוחות ברמה המדויקת שניתן את התוצר העתידי.

יושבים על תוכנית הנגרות למטבח

בניית תכנית נגרות - תהליך התשאול

smalllogo

תוכנית נגרות איכותית מתחילה בתשאול המקצועי של הלקוח על הצרכים, הרצונות והחלומות שלו.

כל לקוח הפונה לנגריית בוטיק לשם נגרות בהתאמה אישית, יש את הרצונות והצרכים הספציפיים שעליהם הוא מבקש לקבל מענה. התשאול כולל שאלות המותאמות לסוג הרהיט הרצוי, בין אם מדובר על נגר ארונות, עיצוב מטבחים, חיפוי עץ לקירות או כל נגרות בהתאמה אישית, לכל סוג יש את אופי השאלות המתאים.

הכוונה בתשאול היא להכיר את הלקוח וסביבתו, להבין לעומק את הצרכים הספציפיים וההתאמה לחלל הייעודי וכן לקונספט הכללי של הסטיילינג והשימוש.

למשל כאשר מגבשים תוכנית נגרות למטבח חשוב לקבל מידע מדויק אודות בני הבית ואופי הבשלנים, צרכים ארגונומיים מיוחדים, קשיים שיש לתת עליהם מענה, סדר היום מבחינת הארוחות ועוד מידע שיסייע לגבש תוכנית מטבח מדויקת של מטבח החלומות.

בעבודות נגרות אחרות השאלות מסייעות לנגר להבין עבור מי הרהיט, מה הצורך ואופן השימוש, על מה יש לתת מענה ספציפי וכמה ניתנת לו גמישות. למשל בעיצוב מיטה או ארונות לחדרי שינה, יש לא מעט שאלות שצריך לקבל עליהן מענה מדויק לרבות מה החלוקה הפנימית של הארון, איזה סוג דלתות מתאימות, איזה חזית רצויה ועוד. תשובות חד משמעיות בהכרח יסייעו לייצר את הרהיט המושלם.

מעבר על תוכנית נגרות למטבח

תכנית נגרות מדויקת - שלב המדידות

smalllogo

לאחר תשאול ורבלי ניגשים להיכרות עם החלל הייעודי, זאת באמצעות ביקור בדירה או בבית ולקיחת מידות. חשוב מאוד שאת המידות ייקח מודד מקצועי המבין את הקושי במדידה מדויקת ואת האתגרים שעומדים בפני הנגר. מודד מוסמך מקפיד הקפדה יתרה על מדידה מדוקדקת באמצעות כלי מדידה איכותיים עם מינימום סטיה.

במהלך המדידה בודקים גם את זווית הקירות ונתוני החדר, מבצעים בחינה עילית, רוחבית וכן בחינת החזית ומבט צידי, בוחנים את נקודות החשמל והתקשורת הקיימים, מיקום שאלטרים וגופי תאורה, במטבח חייבים לוודא שמירה על חלל דינמי המאפשר הנדסת אנוש מושלמת, בחינת מיקום מוקדי אספקה לרבות חשמל, מים וגז ועוד אלמנטים שחייבים להיכנס בשלב השרטוטים.

תכנית נגרות מוקפדת חייבת להכיל את כל האלמנטים על מנת לאפשר יצירה של רהיט מושלם גם בנראות וגם בפונקציונליות שלו.

לאחר שלב השרטוט המוקפד הכולל גם סקיצה מדויקת של מיקום ויזואלי של הרהיטים השונים על פני החלל, ניגשים לשלב בחירת חומרי הגלם והגימורים, לרבות התייחסות לפינישים ודקויות של מידות, חיבורים והתאמות לסטייל הרצוי. זה השלב בו בוחרים גם את הצבעוניות והסטיילינג. התוכנית חייבת להכיל מפרט חומרים מלא עבור כל פריט לרבות גוף הרהיט, גימור, סוג פרזול, סוג ידית אינטגרלית/חיצונית, שילוב חומרים נוספים כגון זכוכית, מראה, בדים וכד'.

שרטוט נגרות - חלק מתוכנית נגרות מפורטת

כשאיכות ודיוק נפגשים, קורים דברים מרשימים!

לייעוץ ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לוגו איילים נגרות פנים - צבע לבן

נקודות שיש להתייחס אליהן בתוכנית נגרות

smalllogo
  • הקפדה על נטילת מידות וציון קנה מידה מדויק
  • כתב כמויות וריכוז פריטים – כתב כמויות הוא רשימה המרכזת את כל פרטי הנגרות בפרויקט נתון. במסמך מפורטים שמות הפריטים, המספרים האדריכליים שלהם, והכמויות המבוקשות וכד'
  • מערך ריהוט – דהיינו שרטוט מיקום הרהיטים בחלל החדר, זה מסייע לנגר להבין את מיקום פרטי הנגרות בחלל הנתון, ובשלב ההתקנה עוזר למתקינים למפות ולמקם את הפריטים במיקומם הסופי לפני ההרכבה.
  • התחשבות במגבלות החלל
  • בחינת חומרי הגלם המתאימים
  • צבעוניות והתאמה לסטייל

 

תוכנית נגרות איכותית ומקצועית משתלבת היטב בתוכנית האדריכלית הכללית וללא ספק היא הכרחית לביצוע מושלם של פרויקט נגרות בהזמנה אישית. הנתונים והשרטוטים מסייעים לפתור אילוצים מאתגרים ומורכבים של החלל הנתון, במטרה למקסם את הנתונים ולייצר פתרונות אחסון אולטימטיביים או ריהוט מותאם לצורך ולטעם האישי.

בחירת חומרי הגלם - תוכנית נגרות מקצועית

תוכנית נגרות בסרטון אחד קצר - כנסו לראות

נגן וידאו אודות תוכנית נגרות מטעם איילים
הפרויקטים שלנו - מטבחים ונגרות פנים
smalllogo

פרויקט נגרות - משפחת קאריק - רעננה

פרויקט נגרות - משפחת מוזס - כפר סבא

פרויקט נגרות - משפחת אהרוני - כפר סבא

פרויקט נגרות - משפחת ליחובסקי - ‏הוד השרון

פרויקט נגרות - משפחת ברזק - בתל אביב

פרויקט נגרות - משפחת קשי - כפר סבא הירוקה‏

פרויקט נגרות - משפחת בדוש - הוד השרון

פרויקט נגרות - משפחת פלורו - גני תקווה‏

פרויקט נגרות - משפחת שרמן - עין ורד

פרויקט נגרות - משפחת בגלייבטר - ירושלים‏

פרויקט נגרות- כוכבה - רעננה‏

פרויקט נגרות - משפחת לוזון - רמת גן‏

תוכן עניינים

שאלות ותשובות על תוכנית נגרות

אכן כן, אם אינכם מלווים ע"י מעצב/ת פנים אתם יכולים להגיע עם סרטוט רעיוני שלכם אך כשמדובר בנגרות של בית שלם, תוכנית נגרות מקצועית יכולה לחסוך לכם הרבה זמן ולהפוך את כל התהליך ליעיל יותר.

כשמדובר בבית שלם, כדאי מאוד להיות מלווים ע"י מעצב/ת פנים. מעצב/ת פנים מבצע "חוברת נגרות" שבא כל התוכניות המדויקות ובנוסף לכך חשוב לבקש מהמעצב/ת שיציין ע"ג התוכניות את חומרי הגלם וסוגי הפרזול.
כאשר אתם מגיעים אל הנגרייה בצורה מסודרת עם "חוברת הנגרות" אתם תבינו יותר טוב את התוכנית ומה אתם רוצים/צריכים וגם הנגר יבין אתכם יותר טוב בעזרת התוכניות. להלן רשימת דגשים עיקריים לתכנון מטבח:

  • הכרת המשתמשים וניתוח צרכיהם.
  • להכיר את הנדסת האנוש של המטבח.
  • הבנת המרכיבים והאלמנטים שיהיו במטבח 


צרו אתנו קשר לתכנון המטבח שלכם - בפגישה אחת כל השיקולים, כל האפשרויות יהיו פרושות לפניכם.

הדבר ראשון – לתכנן את המטבח עם מתכנן מטבחים מומחה (אין הרבה כאלה) אז כדאי לבדוק בדיוק עם מי אתם יושבים. הדבר שני - התאמת הפרזול הנכון במקומות הייעודיים של כל מנגנון.

דילוג לתוכן