נגר מטבחים

נגר מטבחים לתכנון ועיצוב מטבח ייחודי ומוקפד

smalllogo
בתוכנית "מעצבים שיפוץ עם מושיק גלאמין"
כך נראית הדירה (בכפר סבא) לאחר עבודות הנגרות שביצענו, בשיתוף פעולה מושלם עם מעצב הבית שלנו, אור קצב.
כנסו לראות >>>
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מטבחים
קיר מטבח מעוצב - איילים נגרות פנים
מטבח תחתון בקווים נקיים - נגר מטבחים - איילים נגרות פנים
מטבח משולב עם הסלון - איילים נגרות פנים
מטבח לבן - נקי - נגר מטבחים איילים נגרות פנים
משפחת קאריק - רעננה - נגר מטבחים - איילים נגרות פנים
מטבח משפחת קאריק - רעננה - נגר מטבחים - איילים
משפחת קאריק - רעננה - נגר מטבחים - איילים
איילים - משפחת קאריק - רעננה - נגר מטבחים -
שידת אמבטיה - מבית משפחת מוזס - איילים נגרות פנים
שידה כחולה באמבטיה - מבית משפחת ליחובסקי - איילים נגרות
שידה כחולה באמבטיה - מבית משפחת ליחובסקי - איילים נגרות
חדר אמבטיה - מבית משפחת ליחובסקי - איילים נגרות
שולחן בפינת אוכל - נגר מטבחים - איילים נגרות פנים
מטבח מעוצב - נגר מטבחים - איילים נגרות פנים
מטבח לבן עם שילוב ירוק - נגר מטבחים - איילים נגרות פנים
מטבח לבן - נגר מטבחים - איילים נגרות פנים
מספרים עלינו
smalllogo
נגן וידאו אודות אייל ברק - נגר מטבחים - עיצוב מטבח בעין ורד

אנחנו גאים בעבודות שלנו ואתם מוזמנים לשמוע מה מספרים הלקוחות ומעצבות הפנים על העבודה אתנו והמקצועיות שלנו כך שתוכלו להרגיש בטוח שאכן הגעתם למקום הנכון.

בסרטון כאן, ואדים מספר על תהליך העבודה אתנו ועל התוצאה הסופית אתם כבר יכולים לשמוע מה הוא אומר.

נגריית "איילים - נגרות פנים" - נגריה המומלצת בעקביות ע"י לקוחותיה כבר מעל לעשור.

נשמח לעמוד לרשותכם ולעצב לכם את מטבח החלומות.

אייל ברק

נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מומלץ - המלצת לקוח - עבודות נגרות לדירה בגני תקווה
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מומלץ - המלצת לקוח - עיצוב מטבח לדירה בירושלים
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מומלץ - המלצת לקוח - עבודות נגרות בהתאמה אישית לדירה ברמת גן
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגריה מומלצת - שיתופי פעולה עם מעצבות פנים

כשאיכות ודיוק נפגשים, קורים דברים מרשימים!

לייעוץ ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לוגו איילים נגרות פנים - צבע לבן
smalllogo

המטבח הינו אחד מחדרי הבית החשובים והמהותיים ביותר, הן ברמה הפרקטית והן הרגשית, זהו הלב של הבית, מקור הריחות, הטעמים והזיכרונות. לכן, חשוב שהמטבח יהיה גם נוח ומרווח ובעיקר איכותי ומעוצב וזאת כבר מומחיותו של נגר מטבחים.

כיום ניתן להשיג בעיקר שני סוגי מטבחים, מטבח סטנדרטי המגיע מוכן ולעומתו מטבח מעשה ידי נגר, דהיינו עבודת עיצוב ובנייה של נגר מטבחים. אמנם שני הסוגים פונקציונליים ועומדים במשימה, אבל אין מה להשוות בין עיצוב ייחודי מותאם אישית כמו למשל מטבח בוטיק העשוי מחומרי גלם משובחים ובין מטבח שגרתי מחומרים בסיסיים.

יש לא מעט הבדלים בין מטבח המיוצר באופן סדרתי על פס ייצור מהיר ובין מטבח שהוא תוצר של נגר מטבחים מקצועי, ההבדלים ניכרים בעיצוב ובמראה, בהנדסת האנוש והקפדה על הארגונומיה ויצירה של דינמיק ספייס, בייחודיות הפתרונות, בהתאמה האישית לכל הדרישות וכמובן גם במחיר (המשיכו לפירוט על היתרונות במטבח שעוצב ונבנה ע"י נגר מטבחים, מתמחה בתכנון ועיצוב מטבחים)

מטבח מעוצב - נגר מטבחים מטעם חברת איילים נגרות פנים

מדוע נגר שמתמחה במטבחים?

smalllogo

איכות: כאשר מדובר על תוצרים של נגר מטבחים מקצועי, ללא ספק מקבלים את הטוב ביותר גם מבחינת שימוש בחומרי הגלם המשובחים ביותר. חומרי העץ, הגימורים והפרזולים שעושה בהם שימוש נגר אומן הם ללא ספק באלפי מונים טובים יותר מאלה של מטבח מוכן. כאשר חומרי הגלם הם מהטובים שיש בענף כך גם האיכות עולה. לעומתם, מטבחי הסטנדרט, הם מינימליים בכל מה שקשור להשקעה, הן בעיצוב ובגימורים והן מבחינת האיכות והיוקרה של חומרי הגלם.

חומרי גלם: מאחר שמטבחים סטנדרטיים מטרתם להגיע לכמה שיותר בתים ולכן הם חייבים להיות שווים לכל כיס, יש צורך גם לשמור על עלויות הייצור שלהם, זה אומר שימוש בחומרי גלם פשוטים וזולים.

כמובן שזה שונה כאשר ניגשים לנגר מטבחים מקצועי. נגריית מטבחים תעשה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בהתאם לדרישת הלקוחות ולתקציב.

יש לקוחות שיעדיפו עצים גושניים כגון אלון, אגוז או מייפל ויש שיעדיפו מטבח העשוי מחומרי גלם פורניריים, בחירת חומרי החזיתות בין אם גמר צבע, גמר פורמייקה, פולימר או זכוכית, שילובים ייחודיים של חומרים ומרקמים ועוד. הכל בהתאם לדרישת העיצוב וכמובן למשאבים אותם רוצים להשקיע.

מגירה עם חזית וידית אינטגרלית - נגר מטבחים - איילים

נגר שמתמחה בתכנון ועיצוב מטבחים

smalllogo

תכנון: הבסיס של כל מטבח איכותי הוא תכנון נכון ומוקפד. תכנון מטבחים מוקפד משמעו, התאמה מוחלטת לצרכים של הלקוח (כמובן שמטבח וואן סייז או סטנדרטי אינו יכול לעמוד בדרישות הללו). לעומת זאת, מטבח שתוכנן היטב בידי מומחה מטבחים, מתייחס למבנה הארגונומי וליצירה של דינמיק ספייס מותאם באופן מדויק לצרכים, בוחן את החלל, המרווחים הנכונים, המוקדים המהותיים של השימוש והפתרונות הנדרשים ומבטיח מטבח מושלם ומותאם.

עיצוב: מטבחי הסטנדרט או מה שמכונה "מטבח קבלן" כשמם כן הם, שגרתיים ובנאליים חסרי מעוף ויתרה מכך חסרי קלאס.

העיצובים מאוד בסיסיים על מנת שיתאימו למכנה המשותף הרחב של כמה שיותר לקוחות, קווים פשוטים, גימורים שטחיים ופרזול בינוני. אין מה להשוות למטבח שתוכנן ועוצב באופן אישי ללקוחות, מטבח שקולע לטעם ולסטייל הכללי של הבית, בין אם מדובר על מטבחי יוקרה או מטבחי בוטיק, ההשקעה במחשבה, בתכנון ובחשיבה על כל פרט הם שעושים את ההבדל ויוצרים מטבח בהתאמה אישית, מלא טעם, ריח ושיק.

דוגמאות צבע עץ - בחירת חומרי גלם וצבע בתהליך עיצוב מטבח אצל נגר מטבחים

נגר למטבחים מותאמים אישית

smalllogo

פונקציונליות: יש שיאמרו שמטבח זה מטבח וכל מה שנדרש זה מקום לאחסן מוצרי מזון, כלים ומכשירי חשמל, אבל האמת שמטבח זה הרבה מעבר לפתרונות אחסון. מדובר על מוקד הבית ואם הוא לא יהיה נוח ויעיל זה יקרין על שאר החללים.

המטבח על כל חלקיו, לרבות האי, הארונות, הנישות שמיועדות למכשירי החשמל ועוד, אם כל אלה לא יהיו מסודרים ומותאמים זה ישפיע על התפקוד והפונקציונליות של המתחם עצמו. אם אין פתרונות אחסון מספקים, השיש יהיה עמוס בקופסאות ולא יאפשר עבודה נוחה על משטח העבודה, אם האי לא יהיה נוח לישיבה, זה ישפיע על איכות הארוחה, וכן הלאה לרבות גובה הארונות והמגירות, פתיחה קלה ומהירה וטריקה שקטה. כל אלה הם פונקציה של מטבח שהושקעה בו מחשבה. זה בדיוק מה שעושה מעצב מטבחים איכותי, מייצר מטבחים בעיצוב אישי עם מחשבה פרקטית, תכנית נגרות מקצועית והבנת הצרכים של הלקוחות.

מחיר: ללא ספק אחד ההבדלים המהותיים בין מטבח סטנדרט ובין נגרות בהזמנה אישית הוא נושא המחיר. אין מה להשוות בין פתרונות אחסון בנאליים, צבע אחיד, חומרים פשוטים ומראה שגרתי ובין חשיבה יצירתית, התאמה מדויקת למידות, עיצוב חדשני ומדליק ותוצר שהוא ייחודי. העלויות כמובן שונות אבל במבט של עלות תועלת ללא ספק אין שאלה ומומלץ לבחור באיכות, בבטיחות ובנראות, תוצר של מעצב מטבחים מנגריית הבוטיק - "איילים נגרות פנים"

אי מעוצב עם כסאות בר מעור שבוצע על ידי נגר מטבחים - איילים

כשאיכות ודיוק נפגשים, קורים דברים מרשימים!

לייעוץ ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לוגו איילים נגרות פנים - צבע לבן

יתרונות תכנון המטבח בידי נגר אומן

smalllogo

מי לא רוצה את מטבח החלומות?! מטבח עם אי גדול ומרווח, משטח עבודה נוח, לוק חדשני ואופנתי פשוט מטבח מדוגם עם וייב מושלם. האמת שאין סיבה לא להגשים כאשר כל מה שצריך זה לפנות למעצב מטבחים ולאפיין יחד אתו את הצרכים.

לעבודה עם נגר המבצע נגרות בהתאמה אישית יש שפע יתרונות, בראש ובראשונה האפשרות למפות בדיוק את הצרכים, הרצונות והחלומות. החל מניצול נכון של החלל, לרבות יצירת יחידות אחסון בהתאם לצורך ולסוגי המוצרים הנדרשים, זה כולל כמובן בנייה של משטחי עבודה בגודל וברוחב המתאים הן לסגנון העבודה של בעל המטבח ברמה הפרקטית והן לעיצוב הנדרש.

נגר מטבחים מומחה ובעל ניסיון יודע לראות מעבר לזמן ולמקום, הוא מבין הנדסת אנוש וארגונומיה, יודע היכן למקם את יחידות האחסון כך שיהיו גם אסטרטגיים וגם מעוצבים וחדשניים, כמו למשל שילוב יחידות אחסון נסתרות באי, שילוב של קלפות ודלתות בפתיחה ייחודית, מגירות בגדלים שונים ולצרכי אחסון ייעודיים.

כיום ניתן לעצב מגירות המותאמות בדיוק לצורך ולמיקום שלהן, מגירות עם חלוקה פנימית בהתאם לאזורי העבודה. למשל מגירה עם חלוקה עבור כלים, סכום, תבלינים וחומרי גלם לבישול או ספייס מותאם לבקבוקים. אין סוף לדמיון ולאפשרות לייעל את העבודה במטבח באמצעות עיצוב נכון וחכם של הנגר.

כאשר רוצים שילוב מושלם של איכות, נראות ופונקציונליות במטבח, ללא ספק יש צורך לפנות לנגר אומן, נגר מטבחים אשר חי את השטח, מכיר את הטרנדים החמים ויודע לספק מטבחים מותאמים לטעם האישי, בין אם מדובר על עיצוב מטבח מודרני עם חומרי גלם נקיים בקווים קלילים, או עיצוב מטבחים כפריים מעץ מלא וצבעים כהים, מטבחי יוקרה מלאי שיק או מטבחי בוטיק, שפע של אפשרויות וחלומות מעוצבים בעץ.

נגר מטבחים - אי מעוצב
הפרויקטים שלנו - מטבחים ונגרות פנים
smalllogo

פרויקט נגרות - משפחת קאריק - רעננה

פרויקט נגרות - משפחת מוזס - כפר סבא

פרויקט נגרות - משפחת אהרוני - כפר סבא

פרויקט נגרות - משפחת ליחובסקי - ‏הוד השרון

פרויקט נגרות - משפחת ברזק - בתל אביב

פרויקט נגרות - משפחת קשי - כפר סבא הירוקה‏

פרויקט נגרות - משפחת בדוש - הוד השרון

פרויקט נגרות - משפחת פלורו - גני תקווה‏

פרויקט נגרות - משפחת שרמן - עין ורד

פרויקט נגרות - משפחת בגלייבטר - ירושלים‏

פרויקט נגרות- כוכבה - רעננה‏

פרויקט נגרות - משפחת לוזון - רמת גן‏

נגר מטבחים בסרטון אחד קצר - כנסו לראות

נגן וידאו אודות נגר מטבחים מטעם איילים
תוכן עניינים

שאלות ותשובות על נגר מטבחים

יש המון סיבות מדוע כדאי ומומלץ לעשות מטבח אצל נגר מטבחים מומחה, להלן היתרונות המרכזיים:

  • נגר לא מנסה "לדחוף" מטבח לפי חומרי הגלם שנשאר לו במלאי או לחילופין שהציב לעצמו מטרה, אלה מייעץ לפי טעם הלקוח ומה שהוא חושב שהכי מתאים לו.
  • כשמתכננים מטבח עם נגר, משמעות הדבר לתכנן עם איש מקצוע ולא עם איש מכירות כך שהטיפים המקצועיים יהיו יעילים, משמעותיים ונכונים.
  • אצל נגר ניתן לייצר את כל האלמנטים ולהגיע למטבח המושלם מבלי להתפשר.

זה מאוד תלוי, יש נגרים שמתמחים במטבחים ורוב הסיכויים שיש להם תוכנה לתכנון מטבחים ויש כאלה שאין להם.

בהחלט כן. כל נגר מטבחים מתקין את המטבח שייצר.

לא לכל נגר מטבחים יש את הידע והניסיון לתכנן ולעצב מטבחים. אצלנו ב"איילים נגרות פנים" אנחנו נשמח לסייע לכם בכל השלבים, יש לנו ניסיון של שנים בכל הקשור לנגרות מטבחים, החל משלב התכנון, הקמת המטבח והעיצוב.

על ידי שימוש באלמנטים חכמים ומתקדמים ניתן למקסם את שטח המטבח, הנה מספר רעיונות שאנחנו משתמשים בהם:

  1. התקנת מדפי מזווה נשלפים בחללים צרים מאפשרת אחסון יעיל וגישה נוחה לקופסאות שימורים, תבלינים ועוד.
  2. שימוש במנגנון נשלף או מסתובב כמענה לאזורים פינתיים.
  3. שילוב מגירות נפתחות בארונות התחתונים מאפשר לנו להאריך את המגירה במלואה כדי להגיע לפריטים מאחור, תוך ניצול טוב יותר של העומק הזמין.
  4. שימוש במדפים צפים על קירות ריקים או מעל משטחי השיש כדי להציג פריטים כמו ספרי בישול, חפצי נוי או כלי מטבח בשימוש תכוף, ולפנות מקום מהשיש.
  5. שילוב של קרשי חיתוך נשלפים לתוך משטחים שיכולים לשמש כמרחב עבודה נוסף רק בעת הצורך.
  6. מאוד תלוי בסגנון המטבח, לאחרונה שילבנו בלא מעט מטבחים מתלים לסירים התלויים ממתקן מעל האי או מהקיר. אלמנט שכזה, לא רק מוסיף מהבחינה העיצובית אלא גם מפנה מקום ממגירות האחסון.


כמובן שיש עוד מגוון פתרונות, נשמח לענות ולהרחיב בכל שאלה.

 

בבחירת עץ למראה יוקרתי במטבח, עצים קשים הם בדרך כלל הבחירה המועדפת שלנו, נפרט כמה מהם:

מייפל - מוכר בזכות המרקם החלק והאחיד שלו ובצבעו הבהיר (ניתן להכתים אותו להשגת גוונים שונים). המרקם העדין שלו מעניק מראה נקי ואלגנטי לארונות ולמשטחי המטבח.

דובדבן - בגוון חום-אדמדם עשיר שמתכהה עם הזמן. הוא מוערך מאוד בזכות המראה היוקרתי שלו ויכול להוסיף חמימות ותחכום לארונות המטבח.

אגוז - זוהי בחירה נועזת שמשדרת יוקרה ויכולה להוות מוקד מדהים במטבח יוקרתי.

מהגוני - זוהי בחירה קלאסית שיכולה להביא תחושה של אלגנטיות לאלמנטים במטבח.

אלון לבן - עם צבעו הבהיר יכול ליצור מראה יוקרתי בגימור נכון.

לאחר התקנת המטבח אנחנו תמיד ממליצים שימוש במטלית לחה וחומר ניקוי עדין. כחלק מהתנהלות היום יום במטבח, חשוב לנגב באופן מידי כל דבר שנשפך על משטח המטבח. כמו כן, מומלץ למרוח חומר הגנה מתאים (כגון: פוליאוריטן, לכה, סילר ועוד) מעת לעת.

בהחלט כן. באתר שלנו תמצאו מגוון של פרויקטים שביצענו. כמו כן מוזמנים לשמוע מה מספרים עלינו הלקוחות שלנו.

בהחלט כן. אנחנו מבצעים את תכנון המטבח באופן מאוד מפורט עם שרטוטים מדויקים כך שבפגישה שלנו לאחר התכנון תוכלו לראות כיצד ייראה המטבח העתידי. יש גם אפשרות נוספת (בתשלום נוסף) להזמין הדמיה ממוחשבת.

דילוג לתוכן