נגר ארונות

תוכן עניינים

נגר ארונות לתכנון ועיצוב ארונות פנים ייחודיים ומוקפדים

smalllogo

נגרות זה מקצוע מופלא המאפשר לעוסקים בו להביע את היצירתיות שלהם בעץ וללקוחות ליהנות מתוצרים מרהיבים. כמו בכל מקצוע יש התמחויות והתמקצעות ולא לכל נגר יש את היכולת לשמש כנגר המתמחה בארונות או לעסוק בעיצוב מטבחים.  לכן, כל מי שבונה ארונות בנגרות, בין אם מדובר על נגר ארונות הזזה, נגר ארונות קיר או חדרי ארונות שלמים, חייב להיות מומחה בנגרות בהזמנה אישית על מנת לספק את התוצרים המתאימים.

קיר ארון מעוצב במתחם המטבח - נגר ארונות - איילים נגרות פנים
קיר ארון מעוצב במתחם המטבח - משפחת מוזס כפר סבא
ארון חדר שינה ללא ידיות בעיצוב נקי - נגר ארונות - איילים נגרות פנים
ארון חדר שינה ללא ידיות בעיצוב נקי - משפחת ליחובסקי הוד השרון
ארון חדר שינה עם חלל מעוצב - נגר ארונות - איילים נגרות פנים
ארון חדר שינה עם חלל מעוצב - משפחת ברזק תל אביב
ארון קיר לחדר הורים - נגר ארונות - איילים נגרות פנים
ארון קיר לחדר הורים - משפחת שרמן עין ורד
ארון אחסון מעוצב למסדרון בית - נגר ארונות - איילים נגרות פנים
ארון אחסון מעוצב למסדרון בית - משפחת מוזס כפר סבא
ארון אמבטיה סרגלים - נגר ארונות - איילים נגרות פנים
ארון אמבטיה סרגלים - נגר ארונות - משפחת ליחובסקי הוד השרון

כשאיכות ודיוק נפגשים, קורים דברים מרשימים!

לייעוץ ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לוגו איילים נגרות פנים - צבע לבן

נגרות ארונות בהתאמה אישית

smalllogo

על מנת לייצר ארונות מותאמים אישית יש צורך לייצר תוכנית נגרות ולבצע תשאול מקיף של הלקוחות הן ברמת הקונספט והן ברמה הפרקטית. הכוונה היא לבדיקה מקיפה של חלל החדר בו יותקנו הארונות, לרבות מידות גובה רוחב ועומק אפשרי, להבין מה עוד אמור להיות באותו חלל החדר וכמה הוא יהיה עמוס, מי ישתמש בארונות ולאיזו מטרה, האם זה ארון קיר, ארון הזזה, ארון בגדים או אחסון ועוד.

 • בחינת הפונקציונליות - כל תכנון עבודות עץ, לרבות תכנון ארונות מטבח ושאר ארונות נגרות , הכל מתחיל בבדיקת הפונקציונליות והצורך שחלל האחסון ממלא. מה התפקיד של הארון, למי הוא מיועד ולשם מה, איזה אפקט חזותי אמור להיות לו והאם הוא משמש גם כאלמנט עיצובי. נגרות מותאמת אישית חייבת לענות על כל התשובות והצרכים ולא להשאיר שום מידע לא מכוסה.
 • בחירת חומרי הגלם - לכל סוג ארון יש את חומר הגלם המתאים והמומלץ עבורו למשל נגר ארונות הזזה ישתמש לגוף הארון בעץ סנדוויץ' מצופה פורמייקה, גם בארונות המטבח נהוג להשתמש בחומרים האלה ואף לשלב בין סוגי הפורמייקות, כאן בוחרים את החזיתות, הדבקים, הפרזולים והגימורים במטרה לייצר את הארון המיטבי והמתאים מכל הבחינות וגם מבחינת התקציב.
נגר ארונות מומחה לארונות הזזה

נגר ארונות שמתמחה בעיצוב

smalllogo
 • קביעת הגדלים הנדרשים - בנגרות בהתאמה אישית אין סטנדרט גם לא בגדלים של הארונות. הנגרים של איילים נגרות פנים לוקחים את החלל ומנצלים את כולו, שוב בהתאם לצורך, תוך חשיבה יצירתית על הצרכים שבדרך כלל משתנים במהלך השנים.

 • חשיבה על פתרונות יצירתיים – בהמשך להתאמה האישית לצורך הספציפי, לעיתים נתקל הנגר בבעיה שיש צורך לייצר עבורה פתרון ייחודי, זה דורש חשיבה יצירתית והבנה עמוקה בעץ על כל חלקיו וצורותיו, ידע טכני רחב וניסיון אמיתי וורסטילי בתכנון ובנייה של רהיטי עץ מותאמים אישית.

 • ראייה מרחבית - התחשבות בחלל ובשאר האלמנטים הקיימים בחדר, כאשר בונים למשל ארון קיר חייבים להתייחס לשאר הפריטים המצויים בחדר לרבות תאורה, שקעי חשמל, כניסה לחדר ומיקום של שאר הרהיטים, בין אם מדובר על ארון עם דלתות פתיחה או ארונות הזזה, זה חייב להיות משורטט במדויק על מנת לא לפספס דבר. הלקוח לא ישמח וממש לא ירצה להתפשר אם הארון יבלוט או לא יהיה מותאם באופן מושלם.
נגר ארונות מומחה לעבודות נגרות בהתאמה אישית

נגר למטבחים מותאמים אישית

smalllogo

נגר ארונות הוא הרבה מעבר לנגר, הוא למעשה נגר אומן הנדרש להתאים את פתרונות האחסון של המטבח או חדרי השינה באופן מושלם לצורך, לפונקציונליות ולעיצוב הרצוי. זה דורש חשיבה יצירתית רבת ממדים, הקשבה פעילה למה שהלקוחות אומרים, הבנה מרחבית ויכולת שרטוט מדויקת, היכרות עם כל חומרי הגלם והיתרונות שלהם והרבה וראש פתוח לייצר ארון שאין שני לו בתוכן ובמראה.

נגר ארונות מומחה לארונות קיר לסלון

כשאיכות ודיוק נפגשים, קורים דברים מרשימים!

לייעוץ ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לוגו איילים נגרות פנים - צבע לבן

נגר ארונות בסרטון אחד קצר - כנסו לראות

נגן וידאו אודות נגר ארונות - איילים

כשאיכות ודיוק נפגשים, קורים דברים מרשימים!

לייעוץ ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לוגו איילים נגרות פנים - צבע לבן
נגן וידאו אודות על ההבדלים בין ארון חדר שינה להורים לארון חדר שינה ילדים - נגר ארונות - איילים

שאלות ותשובות על נגר ארונות

ארון הוא אחד הרהיטים שאנחנו משתמשים בו באופן די תכוף ויומיומי, לכן על מנת למקסם את פרקטיות הארון ולהתאימו לצרכים שלנו כדאי שנתכנן אותו ביחד עם נגר ארונות, נבין אתו את תכולת הארון שלנו, את אופי השימוש שלנו בארון ולפיכך נתכנן את מבנה הארון שמותאם לנו.

תמיד נגרות שנעשית ע"י נגר תתאפיין בהתקנה מקצועית ולא ב"סתם להניח את הארון וללכת". כשהנגר/המתקין של הנגר מגיע להתקין את הארון הוא שם דגש על ה"פינישים" (זהו שלב בפני עצמו בהתקנה) וכמובן יש לנו שליטה מלאה על בחירת חומרי הגלם שיהיו איכותיים ויחזיקו לאורך זמן.

אכן כן. אצל נגר ארונות אין גובה/רוחב סטנדרטי אלה יש את מה שהלקוח צריך/רוצה ולפי אנחנו כבר מוצאים את הדרך לעשות זאת.

בהחלט כן. זו המומחיות שלנו מניסיון של שנים בנגרות ארונות בהתאמה אישית. אנו מתכננים אתכם גם את פנים הארון וכמובן את עיצוב הארון במחוץ (צבעים, חומרי גלם, פרזול, מבנה ועוד)

אנו מתכננים ומיצרים את כל סוגי הארונות, כאשר על חומרי הגלם, הצבעים, הפרזול והעיצוב אנחנו מחליטים ביחד בשלב התכנון:

 • ארונות קיר
 • ארונות לחלל מסדרון
 • ארונות הזזה
 • ארונות מעוצבים לחדר שינה
 • ארונות פרקטיים לחדר ילדים 
 • ארונות אמבטיה מעוצבים
 • ארונות לנישה לאחסון

אנחנו לא מתקנים ארונות או מחדשים ארונות קיימים. אני מזמים אתכם ליצור איתנו קשר לגבי תכנון ועיצוב ארונות חדשים, יש אינסוף אפשרויות חדשות וטרנדים חדשים בעיצוב ארונות, חללים פתוחים, חיתוכים וגימוד דלתות ללא ידיות ועוד.

דילוג לתוכן