עבודות נגרות

עבודות נגרות בתכנון ועיצוב ייחודי ומוקפד

smalllogo

 

תחום העץ הוא רחב ומגוון וכולל אין ספור עבודות נגרות, למעשה מרבית הרהיטים שממלאים את חללי הבית, המשרד ושאר מבנים, כבר מאות בשנים, הם תוצרי עבודות נגרות. כאשר מדברים באופן כללי על עבודות נגרות לא תמיד מבינים כי מדובר על תחום רחב ועצום הכולל בתוכו שלל ניואנסים ותוצרים. חשוב להבין כי לא כל מי שעוסק בעץ נחשב לנגר ולא כל נגריה מעסיקה נגר אומן. יש רמות שונות, יכולות ואיכויות שלא כל נגר יודע ויכול להגיע אליהן.

נגריה המתמחה בנגרות בהתאמה אישית, עיצוב מטבחים, חיפוי עץ לקירות או בנייה של ארונות חשוב להבין כי הכל מתחיל מחומר הגלם המופלא הזה, העץ והידיים המיומנות של נגר אומן.

את הטייטל נגר יכול לקבל רק מי שיודע את העבודה על בוריה ולא רק מוכן להשתעשע עם עץ, מדובר על ידע חשוב, יכולות והבנה שלא קיימת בכל נגרייה. אנשי מקצוע איכותיים כמו הנגרים של איילים נגרות פנים יודעים את כל שלבי העבודה בצורה מיטבית ומקצועית וזה מה שעושה את התוצרים למושלמים.

מספרים עלינו
smalllogo
נגן וידאו אודות אייל ברק - נגר מטבחים - עיצוב מטבח בעין ורד

אנחנו גאים בעבודות היצירה שלנו ואתם מוזמנים לשמוע מה מספרים הלקוחות ומעצבות הפנים על העבודה אתנו והמקצועיות שלנו כך שתוכלו להרגיש בטוח שאכן הגעתם למקום הנכון.

בסרטון כאן, ואדים מספר על תהליך העבודה אתנו ועל התוצאה הסופית אתם כבר יכולים לשמוע מה הוא אומר.

נגריית "איילים - נגרות פנים" - נגריה המומלצת בעקביות ע"י לקוחותיה כבר מעל לעשור.

לעוד סרטוני לקוחות כנסו >>
נשמח לעמוד לרשותכם ולעצב לכם את מטבח החלומות.

אייל ברק.

נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מומלץ - המלצת לקוח - עבודות נגרות לדירה בגני תקווה
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מומלץ - המלצת לקוח - עיצוב מטבח לדירה בירושלים
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מומלץ - המלצת לקוח - עבודות נגרות בהתאמה אישית לדירה ברמת גן
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגריה מומלצת - שיתופי פעולה עם מעצבות פנים

כשאיכות ודיוק נפגשים, קורים דברים מרשימים!

לייעוץ ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לוגו איילים נגרות פנים - צבע לבן

הספקת מכלול של עבודות נגרות

smalllogo

נגרי איכות הם אלה אשר יודעים לספק מכלול של עבודות נגרות, ומתמחים הן בעבודות תכנון ועיצוב של מוצרים מאסיביים כגון מטבחים מסגנונות שונים, מכירים את הניואנסים של עיצוב מטבח מודרני, אל מול עיצוב מטבח כפרי, יודעים לבנות תוכנית נגרות מדויקת ומותאמת אישית, נגרים היודעים לבנות קירות וחיפוי קירות פנים בעץ דקורטיבי, בונים ארונות מסוגים שונים ומוכנים לכל דרישה וצורך של הלקוחות. אך לא רק בבניה של תוצרי עץ הנגרייה האיכותית מתמחה, הנגרים מוכשרים גם בעבודות גימור מגוונות, עבודה עם חומרי עץ מעובדים, פורמייקות ועוד.

עבודות נגרות הכוללות פרויקטים של בנייה ויצירה כוללות מספר פעולות רב לרבות עיצוב וחיתוך עצים עם כלי עבודה חשמליים והתאמת סוג חומר הגלם לסוג הרהיט, התוצר והדרישה וכמובן לתקציב, חיבורים של העץ וקיבוע באמצעות מסמרים, ברגים, דבקים שונים או סיכות מותאמות למוצר. כמו כן, נדרשת שמירה על דיוק למפרטי המדידה על ידי שימוש בכלים ייעודיים כמו סרגלים, פלס וכד' לאחר הבניה של המוצר בהתאם למפרט ולהתאמות הנדרשות, נגר אומן עובר לשלב ההתקנה אצל הלקוחות.

עבודות נגרות מטעם נגר אייל ברק - איילים נגרות

איזה סוגי עבודות נגרות יש?

smalllogo

כאמור, עבודות נגרות מתפרסות על מגוון רחב של תחומים, אך בכל אופן ניתן לחלק אותן לכמה קטגוריות מובילות:

יש נגרים המתמחים בנגרות ביתית, דהיינו עבודות נגרות עבור מגורים, זה כולל תכנון ובנייה של מיטות, שידות, דלתות וכד'

נגרות מטבחים – התמחות בתכנון מוקפד של חלל המטבח, עיצוב מטבחים, הבנת הצרכים והארגונומיה, בנייה והתקנה הלכה למעשה של ארונות מטבח, המגירות ופתרונות האחסון המותאמים לצורך, לחלל ולעיצוב.

ייצור ארונות – נגרים המתמחים בארונות מכל הסוגים לרבות נגר ארונות הזזה או נגר ארונות קיר. תכנון ובניה של ארונות דורש דיוק והקפדה יתרה על פרטים וגימורים לרבות בחירה נכונה של הפרזול.

ארון לבן כדוגמה של עבודות נגרות - אייל ברק
תוכן עניינים

מהו העץ המתאים לכל סוג נגרות

smalllogo

לכל סוג נגרות יש את העץ המתאים לבניה של התוצר המושלם. באופן עקרוני יש 3 סוגי עץ עיקריים: עצים רכים, עצים קשים ועץ מהונדס. ניתן להשתמש בכל אחד מסוגי העץ השונים הללו במגוון דרכים.

  1. עצים רכים – עצים רכים פופולריים המשמשים בעיבוד עץ, בנייה וריהוט הם: אורן, ארז, אשוח וסקויה, בעיקר עצים מחטניים, לא מדובר על רכות במובן המילולי מאחר שרוב העצים המוגדרים רכים הם למעשה חזקים ונפוצים בשימוש ביישומי בנייה רבים ושונים. העצים הללו מגיעים בעיקר בגוונים צהבהבים - אדמוניים כאשר טבעות הבציעה שלהם בולטות וקשה לצבוע אותם ולכן מרבית הנגרים משאירים במראה גולמי וטבעי.
  2. עצים קשים – מדובר בעיקר על עצים נשירים כגון: אלון, מייפל, דובדבן, מהגוני ואגוז. עצים אלה לא תמיד בהכרח חזקים יותר מעצים רכים, אך מינים רבים ידועים בדפוסי גרגירי העץ היפים והמובהקים שלהם והאפשרויות העצומות לייצר עיצובים מרהיבים וייחודיים - one of a kind. עצים אלה הרבה יותר יקרים מעצים רכים ולכן גם התוצרים יקרים משמעותית.
  3. עץ מהונדס – כמובן שמדובר על עצים מעובדים ולא על חומרים גולמיים, לוחות תעשייתיים המיוצרים בדרך כלל מעץ טבעי אשר עובר תהליכים ומניפולציות המעניקות לו איכויות או תכונות מסוימות. העץ המהונדס הוא סינרגיה מלאכותית של סיבים, שבבים, עץ לביד וחלקיקים המודבקים יחדיו על מנת ליצור לוחות מרוכבים. בקטגוריית עץ תעשייתי נכללים: שבבית, סיבית (MDF), מזונית, סנדוויץ' ועוד.
עבודות נגרות של אייל ברק - איילים
הפרויקטים שלנו - מטבחים ונגרות פנים
smalllogo

פרויקט נגרות - משפחת קאריק - רעננה

פרויקט נגרות - משפחת מוזס - כפר סבא

פרויקט נגרות - משפחת אהרוני - כפר סבא

פרויקט נגרות - משפחת ליחובסקי - ‏הוד השרון

פרויקט נגרות - משפחת ברזק - בתל אביב

פרויקט נגרות - משפחת בדוש - הוד השרון

פרויקט נגרות - משפחת פלורו - גני תקווה‏

פרויקט נגרות - משפחת שרמן - עין ורד

פרויקט נגרות - משפחת בגלייבטר - ירושלים‏

פרויקט נגרות - כוכבה - רעננה‏

פרויקט נגרות - משפחת לוזון - רמת גן‏

דילוג לתוכן