נגרות בהתאמה אישית

תוכן עניינים

נגרות בהתאמה אישית עם "איילים נגרות פנים"

smalllogo

כאשר מחפשים לרהט, לחדש או לעצב את חדרי הבית והריהוט, יש לא מעט אפשרויות כאשר עץ ותוצריו הם הבחירה הטבעית והנכונה לרוב. מדובר על חומרי גלם מופלאים שניתן לעבוד עמם ולהגשים חלומות מעוצבים, בתים, ארונות, חיפוי עץ לקירות, עיצוב מטבחים ועוד. אחד הדברים הכי מדהימים הוא האפשרות להתאים את תוצרי העץ לחלל הנתון, לצרכים ולסגנון, זאת באמצעות נגרות בהתאמה אישית.

ארון מעוצב לקיר כניסה לבית - נגרות בהתאמה אישית - איילים נגרות פנים
ארון מעוצב לקיר כניסה לבית - נגרות בהתאמה אישית - משפחת לוזון רמת גן
ארון אמבטיה מעוצב - נגרות בהתאמה אישית - איילים נגרות פנים
ארון אמבטיה מעוצב - נגרות בהתאמה אישית - משפחת ליחובסקי רהוד השרון
ארון מעוצב ללא ידיות למסדרון בית - נגרות בהתאמה אישית - איילים נגרות פנים
ארון מעוצב ללא ידיות למסדרון בית - נגרות בהתאמה אישית - משפחת מוזס כפר סבא
ארון קיר - נגרות בהתאמה אישית - איילים נגרות פנים
ארון קיר לחדר שינה - נגרות בהתאמה אישית - משפחת ליחובסקי הוד השרון

כשאיכות ודיוק נפגשים, קורים דברים מרשימים!

לייעוץ ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לוגו איילים נגרות פנים - צבע לבן

נגרות בהתאמה אישית מאז ולתמיד‏

smalllogo

אם מביטים על ההיסטוריה של מקצוע הנגרות, ללא ספק בעבר הרוב המוחלט של תוצרי העץ היה של נגרות בהתאמה אישית, הכל נעשה בהזמנה והתאמה ע"י נגר אומן ובאמת הרוב המוחלט היה One Of A Kind. במהלך השנים במיוחד אחרי המהפכה התעשייתית והכנסת המיכון גם לעבודות הנגרות והפרזול, החלו בייצור המוני של רהיטים, המגמה תפסה תאוצה עד שבאמצע המאה ה – 20 החלו לשווק רהיטים בהרכבה עצמית ובייצור המוני.

בד בבד עם התפתחות מגמת הסטנדרט המקוריות החלה להיעלם ויותר ויותר בתים הפכו להיות דומים, עם אותם רהיטים וממש ללא שיק, מה שהדגיש את הצורך והיתרון של נגרות בהתאמה אישית.

נגרות מותאמת אישית - פינת טלוויזיה

עבודות נגרות מותאמות אליכם

smalllogo

כאשר מדברים על עבודות נגרות בהתאמה אישית באופן עקרוני, הכוונה היא לתוצרים ומוצרים ייחודיים בעבודת יד מותאמים לצורך, לויז'ן ולסטייל. בדרך כלל מוצרים אלה משדרים יוקרה, תחכום, סגנון ומעמד. במקום גימור 'סטנדרטי', נגרות בהתאמה אישית מעניקה תוצאה ייחודית שגורמת לחדרי הבית למטבח ולכל החללים פשוט לבלוט מעל פני האחרים.

נגרות בהתאמה אישית מאפשרת ללקוחות להיות מעורבים לאורך כל התהליך, החל מהאפיון, התכנון והעיצוב ועד למוצר המוגמר, זאת מאחר שלא מדובר על "מוצר מדף", אלא על מוצר מותאם.

איילים – נגרות פנים מתמחה בדיוק בזה, בנגרות בהזמנה אישית הנובעת מהקשבה לצורכי הלקוחות, לחלומות שלהם, לרצונות ולניואנסים שעולים גם בין השורות. הכישרון להפיק עבודות נגרות ייחודיות גם במראה אך גם באיכות ובפרקטיות, תוך התאמה מושלמת לצרכים ולעיצוב החלל כולו.

אחת ההחלטות המהותיות ביותר בעת בנייה או שיפוץ של בית, היא האם לבחור את הסטנדרט שמציע הקבלן או מציעות חנויות הסטוקים למיניהם, או בעבודת עץ מותאמת אישית המתבצעת בידי נגר אמן. השיקולים לבחירה הם ברוב הפעמים שיקולי תקציב, אבל לא רק, פעמים רבות הלקוחות מחפשים משהו מדליק שלא קיים אצל השכנים וזאת יוכלו להגשים באמצעות נגריות בוטיק כמו "איילים - נגרות פנים".

מיטה בעבודת נגרות בהתאמה אישית

עבודות עץ מותאמות אישית - היתרונות

smalllogo
 • האפשרות באמת להגשים חלום מעוצב ולהתאים באופן מדויק לטעם האישי ולסטייל. זאת הדרך הבטוחה להפוך את חלל המגורים לבית חם ואהוב שנראה בדיוק כמו שרוצים, ללא צורך להתפשר על סגנון, חומרים וגימורים.
 • התאמה מושלמת של הצרכים, הרצונות והחלומות, הן מהבחינה הפרקטית, מבחינת הנדסת האנוש וכמובן המראה
 • התאמה אישית מבטיחה דיוק בכל פרט והענקת דגש לניואנסים שרהיט סטנדרטי אינו יכול לעשות זאת לרבות פתרונות יצירתיים לאחסון
 • עיצוב מותאם אישית מבטיח אופטימיזציה של החלל וניצול מקסימלי של הרהיט, תוך התאמה לארגונומיה ול – FLOW של אופן השימוש
 • כאשר רהיט מותאם למידות ולחלל הספציפי הוא משתלב בצורה מושלמת ללא פגמים וללא בזבוז של מקום יקר
 • כאשר עובדים עם נגר מומלץ עם תוצאות מוכחות מקבלים איכות ללא פשרות, התאמה אישית של חומרי גלם משובחים ועבודה מקצועית של מומחים.
 • רהיטי עץ בהתאמה אישית הם עמידים הרבה יותר מכל מה שמיוצר בייצור המוני, יש להם אורך חיים גדול ובלאי נמוך.
נגרות בהתאמה אישית - סלון בית

נגרות בהתאמה אישית בסרטון אחד קצר - כנסו לראות

נגן וידאו אודות נגרות בהתאמה אישית - איילים

כשאיכות ודיוק נפגשים, קורים דברים מרשימים!

לייעוץ ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לוגו איילים נגרות פנים - צבע לבן
נגן וידאו אודות על תכנון מטבח בהתאמה אישית - נגרות בהתאמה אישית - איילים

שאלות ותשובות על נגרות בהתאמה אישית

היום כבר אפשר לקבל ברוב המקומות את הרהיט או המטבח בכל מידה שנרצה, אך בנגרות בהתאמה אישית לא מדובר רק במידות. כאשר לקוח מחליט שהוא רוצה לייצר את הנגרות אצל נגר הוא לא בוחר רהיט מתצוגה ומזמין באיזה גודל או צבע שהוא רוצה, הוא ממש יוצר את הרהיט בעבורו, שיתאים מכל הבחינות. בנוסף לכך חומרי הגלם של הרהיט מותאמים ללקוח לפי צורך, אופי ועיצוב. כשמדובר בבית שלם של נגרות, על אחת כמה וכמה יש משמעות עצומה לבחירה בתהליך של "נגרות בהתאמה אישית" עבורכם. בסוף התהליך יידעו לומר שהבית בוצע ע"י נגר אומן בעבורכם ולא מפס ייצור סדרתי.

המחיר נקבע על פי חומרי הגלם, האיכות, השירות והתהליך של הנגרייה מול הלקוח, לכן אי אפשר להגדיר מה יותר יקר או זול - בסוף חשובה איכות התוצאה!

שני יתרונות מרכזיים לנגרות בהתאמה אישית:

 1. האפשרות שלנו לייצר ולהתאים בדיוק לטעם שלנו את המטבח או הארון (אנחנו קוראים לזה לייצר את אפקט ה"וואו") ללא פשרות עם חומרי הגלם הטובים ביותר ובעיצוב המושקע ביותר. הכל אפשרי בעיצוב אישי.
 2. מעבר לעיצוב, חשוב להבין שאיכות העבודה אצל נגר מקצועי וחומרי הגלם הם הרבה יותר איכותיים לטווח הארוך.

כל פרויקט נגרות שיש בו עיצוב ייחודי ו/או התאמות לצרכים הוא למעשה נגרות בהתאמה אישית. זה יכול להיות ארונות קיר/ארונות לחדר שינה בעיצוב מיוחד עם חללים/שילוב עץ ללא ציפוי/תכנון פנימי ייחודי ועד עיצוב מטבחים. למעשה זה היתרון של לבצע עבודות נגרות אצל נגר, הכל אפשרי והכל פתוח.

בהחלט! כנגריה המתמחה בעיצוב בהתאמה אישית, שלב התכנון הוא השלב בו אנחנו יושבים ביחד ובחשיבה משותפת קובעים כיצד הכל ייראה וישתלב. אנחנו בהחלט שמחים לקבל רעיונות נוספים ועיצובים משלכם או תמונות השראה כנקודת התחלה לפרויקט ויחד עם זאת, אנחנו מאמינים שהניסיון הרב שיש לנו מעשרות שנים של פרויקטים בנגרות פנים ובהתאמה אישית - יעזרו לנו לקבל את הבחירה הכי נכונה בסוף תהליך התכנון.

אנחנו לא מייצרים רהיטים קטנים כגון כסאות שולחנות. הפרויקטים ברובם הינם:

 • מטבחים בעיצוב אישי
 • ארונות קיר או ארונות מסדרון שרוצים לתת להם touch ייחודי
 • חדרי שינה מעוצבים
 • כל נגרות פנים לדירה כפרויקט כולל
דילוג לתוכן