נגר ארונות קיר

נגר ארונות קיר לעיצוב ייחודי ומוקפד

smalllogo

המון אנשים מזמינים ארונות קיר דווקא אצל נגר, מה הסיבה לכך? למה להזמין ארונות קיר מנגר?

ארון קיר הנו אחד מפריטי הריהוט שחייבים התאמה אישית אופטימלית לא רק לנישה או לקיר הנתון, אלא גם דורשים תכנון חכם של חלוקה פנימית מותאמת למלתחה של בעלי הארון. אין ארון קיר שמתאים לכל בית, לכל בית ארון הקיר שלו.

ארון קיר מיועד בדרך כלל לאחסון בגדים, ויש המאחסנים בו גם מצעים או מגבות. מנגריית איילים מסבירים כי יש הבדל בין ארון קיר המיועד ליחיד ובין ארון קיר המיועד לחדר שינה של זוג, ועל הנגר להבין מהם הצרכים האישיים של בעלי הארון כדי לתכנן אותו בהתאמה מושלמת.

בחדר שינה של זוג, החלוקה הפנימית של מקום לתלייה או מדפים תהיה רק אחרי שהנגר יסקור את המלתחה ויבין איזה סגנון של פריטים צריך לאחסן בארון. האם מדובר בחולצות כפתורים מגוהצות הזקוקות למגירה מיוחדת?  האם אדון הבית משתמש בעניבות שגם להן צריך לארגן מתקן תלייה מיוחד והאם לרעייתו יש צורך במקום תלייה רחב במיוחד.

מילת המפתח בהתאמה של ארונות קיר ללקוחות היא - התאמת הארון לבגדים ולא להיפך.

אם יצא לכם להיתקל בארון שהבגדים מגובבים בו בערימה, או מונחים זה על גבי זה, ושולי השמלות או החליפות זולגים החוצה, סימן שהגיע הזמן לארון קיר חדש וחכם.

מספרים עלינו
smalllogo
נגן וידאו אודות אייל ברק - נגר מטבחים - עיצוב מטבח בעין ורד

אנחנו גאים בעבודות שלנו ואתם מוזמנים לשמוע מה מספרים הלקוחות ומעצבות הפנים על העבודה אתנו והמקצועיות שלנו כך שתוכלו להרגיש בטוח שאכן הגעתם למקום הנכון.

בסרטון כאן, ואדים מספר על תהליך העבודה אתנו ועל התוצאה הסופית אתם כבר יכולים לשמוע מה הוא אומר.

נגריית "איילים - נגרות פנים" - נגריה המומלצת בעקביות ע"י לקוחותיה כבר מעל לעשור.

נשמח לעמוד לרשותכם ולעצב לכם את מטבח החלומות.

אייל ברק

נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מומלץ - המלצת לקוח - עבודות נגרות לדירה בגני תקווה
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מומלץ - המלצת לקוח - עיצוב מטבח לדירה בירושלים
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגר מומלץ - המלצת לקוח - עבודות נגרות בהתאמה אישית לדירה ברמת גן
נגן וידאו אודות איילים נגרות פנים - נגריה מומלצת - שיתופי פעולה עם מעצבות פנים

כשאיכות ודיוק נפגשים, קורים דברים מרשימים!

לייעוץ ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לוגו איילים נגרות פנים - צבע לבן

ארון קיר חכם לשנים רבות - רק אצל נגר מומחה לארונות קיר ‏

smalllogo

כמו שבונים בית בדרך כלל פעם אחת בחיים, ומשתדלים לבנות אותו כך שיתאים גם לצרכים בעתיד, כך אומרים בנגריית איילים מתכננים בניית ארון קיר. מדובר על מלאכה מורכבת הדורשת השקעה הן ברמת התכנון והן ברמת הביצוע ולכן יש לקחת בחשבון גם שינויים עתידיים. אם לדוגמה נגר ארונות מבין שבעליו של הארון חובב מעילים וכל שנה רוכש כמה מהם, יש להקצות לכך מספיק מקום תלייה. ואם מדובר באישה חובבת גלביות, גם לזה צריך להקצות מקום מתאים.

כך יש לתכנן כל ארון- בהתאם לסוג וכמות הפריטים במלתחה של המזמין. האם מדובר באיש חובב אקסטרים שיש להקצות לו מגירות לביגוד ספורט? באישה שהיא חובבת ריקודים סלונים או מדריכת יוגה, שרוב המלתחה שלה תהיה מורכבת מפריטי מדף. כל אלה צריכים להילקח בחשבון בזמן תכנון הארון. התחשבות והבנת הצרכים בהווה וכן בראייה עתידית הם המפתח לבניית ארון קיר מותאם אישית לשנים רבות.

ארון קיר מעוצב שבוצע ע"י איילים נגרות פנים

עומק אחד לבגדים מקופלים ועומק אחר לתלייה ‏

smalllogo

כאשר מזמינים ארון קיר אצל נגר, התכנון מותאם ללקוח וצריך להתאים אופטימלית לצרכיו, וליצור את הארגון והסדר הנחוצים. החלוקה הפנימית חייבת להיות תואמת למלתחה ולהרגלי הלבישה של בעלי הארון, כך שבכל זמן נתון הם יוכלו למצוא כל בגד במהירות ללא בזבוז זמן ובנוחות מקסימלית.

תכנון ארון נעשה במשותף עם הנגר אומרים מנגריית איילים, ובשנים האחרונות יש התחשבות רבה בתכנון הארון בחלוקה של מקום המיועד לתליית בגדים ומקום המיועד לבגדים מקופלים. כאשר מניחים בגדים בארון שהעומק הסטנדרטי שלו הוא 60 ס"מ, יישאר הרבה מקום פנוי באותו תא ולכן צריך לעשות תכנון מושכל שלא ישאיר רווח פנוי שצובר אבק ולא יגרום לכך שיונחו בגדים בערימה אחד מאחורי השני, כי אז לא רואים מה יש והשימוש בארון הופך לבלתי נוח.

מקום הקיפול אם כך יכול לקבל פחות עומק שיתאים רק לכמות בגדים מקופלת בטור אחד, ולא מלפנים ולא מאחור. יש הבוחרים גם מגירות בהן בדרך כלל מניחים צעיפים, חגורות, גרביים ועוד אשר קל לאתר אותם דווקא כאשר הם מאוחסנים במגירה.

ארונות קיר לאחסון ציוד

ארון קיר עד התקרה- להתחשב בתאורה

smalllogo

בתכנון של ארון קיר עד התקרה יתחשב נגר ארונות קיר בכל מה שנמצא מעליהם. בדרך כלל גובהם יהיה 240 ס"מ וחלוקת הדלתות- חזיתות הארון יהיו בהתאם לחלוקה הפנימית ולהרגלי השימוש. חשוב כמובן לתכנן ארון שניתן להגיע אל הדלתות העליונות שלו ללא עזרה כמו סולם או כיסא.

אם יש ליד הארון תאורה קרובה, יש לשים לב שאין חלילה התנגשות ביניהם כאשר פותחים את הדלתות, אם זה קורה- יש להחליף כמובן את התאורה.

גודל הנישה בתוכה נבנה ארון הקיר קובעת את גודלו. גוף ארונות הקיר יהיה מעץ אותו יבחר הלקוח. זה יכול להיות עץ סנדביץ' בעובי של 17 מ"מ מצופה פורמייקה משני הצדדים או עץ גושני מלא כמו אלון, אגוז אמריקאי, אלון מבוקע ועוד. הפורמייקה יכולה להיות במראה דמוי עץ, בטון, אבן, שיש ועוד קלה מאוד לניקוי ויפה לעין. אחד הסוגים המבוקשים מאוד היא מסוג "ננו" המסוגלת "להחלים" משריטות ואינה סופגת טביעות אצבעות.

ניתן להזמין ארון קיר עם חזיתות עשויות MDF איכותי שאינו מתעוות (מה שעלול לקרות לעץ מלא) ומחזיק מעמד זמן רב עם גמר פולימר. מדובר על יריעה פולימרית המודבקת בתהליך של חום גבוה ובוואקום על משטח ה-MDF. הפולימר סופג נהדר כל גוון וצבע והוא חזק ועמיד בפני שריטות ומכות.

אם הלקוח מעוניין בארון קיר בצבע מסוים מט או מבריק, ניתן לעשות גמר בצבע  וגם דלתות עם חריתה, חריצים או מסגרות, או כאמור ציפוי פורמייקה או פורניר איכותי.  הכל עניין של טעם וכמובן מחיר.

נגר ארונות קיר - חדר שינה

כשאיכות ודיוק נפגשים, קורים דברים מרשימים!

לייעוץ ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לוגו איילים נגרות פנים - צבע לבן
תוכן עניינים

נגר ארונות קיר בסרטון אחד קצר - כנסו לראות

נגן וידאו אודות נגר ארונות קיר מטעם איילים
הפרויקטים שלנו - מטבחים ונגרות פנים
smalllogo

פרויקט נגרות - משפחת קאריק - רעננה

פרויקט נגרות - משפחת מוזס - כפר סבא

פרויקט נגרות - משפחת אהרוני - כפר סבא

פרויקט נגרות - משפחת ליחובסקי - ‏הוד השרון

פרויקט נגרות - משפחת ברזק - בתל אביב

פרויקט נגרות - משפחת בדוש - הוד השרון

פרויקט נגרות - משפחת פלורו - גני תקווה‏

פרויקט נגרות - משפחת שרמן - עין ורד

פרויקט נגרות - משפחת בגלייבטר - ירושלים‏

פרויקט נגרות - כוכבה - רעננה‏

פרויקט נגרות - משפחת לוזון - רמת גן‏

דילוג לתוכן